| ellysees3004 a întrebat:

hello all big grin ...Cum as putea, pe FACEBOOK sa adaug si alte categorii, alaturi de perete, poze, informatii, prieteni, notite etc(stiti voi. in partea stanga a paginii)? de ex, as vrea sa adaug o rubrica cu legaturi si una cu video'uri. Ma puteti ajuta? big grin Trebuie sa existe o modalitate. am mai dat peste profiluri cu mai multe rubrici. plus ca inainte sa se schimbe interfata era foarte usor de adaugat. so. please anyone big grin

2 răspunsuri:
| georgeagaboroaie a răspuns:

Imi pare rau dar pe facebook nu poti sa adaugi nimic frate

| Zullu a răspuns:

Da corect si eu caut asta... stiu sigur ca se poate am mai vazut big grin care stie sa imi zica si mie plz!