| XxRoxRoxyxX a întrebat:

Hello all de unde pot descarca windows movie maker ca in laptop nu il mai deoarece am reinstalat windowsu si a disparut. Un site sigur si fara virusi sau daca cineva il are mi-l poate trimite si mie pe skype ca mess nu folosesc.

Multumesc frumos va pup

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Https://support.microsoft.com/ro-ro/help/14220/windows-movie-maker-download

Dacă nu merge link-ul încearcă să dai copy-paste, îl copiezi în browser și apoi scoți toate spațiile goale din el, că așa se fac pe TPU.

E de pe site-ul oficial Microsoft, de aici trebuia să îl iei.