| Ariianagthebest a întrebat:

Hello!
am cont pe ourworld si nu am mai intrat demult pe el insa acum o luna cand am vrut sa intru am scris acolo ID-ul si parola (sincer nu mai stiu sigur ce parola am) insa nu a mers! apoi cand am dat la forgot password si am scris Id-ul ca sa imi trimita alta parola spunea "Unknown usser" pls ajutati-ma!
Fundita + vot!

1 răspuns:
| hellgirlmonster a răspuns:

Nu prea stiu... poate ca ti-ai bagat gresit id-ul. mie nu mi s-a intamplat(inca) nici eu nu am intrat de secole, am inteles ca au pus locuri noi...in fine, m-am abatut de la subiect big grin