| Bucurie_Bogdan_1998 a întrebat:

Hello. Am nevoie de ajutor urgent. este vorba despre un joc numit sa-mp.
Atunci cand vreau sa deschid samp-ul (dublu click pe iconita ), acesta se conecteaza la un server, fara sa mai apara acel meniu de unde ma pot conecta pe anumite servere.(samp-ul se dechide normal, numai ca imi apare "Connecting to :7777", urmat de "The server didn`n respond.")
As vrea sa stiu daca exista vreun mod de a rezolva eroarea asta. Multumesc emoticon smile
PS : La compatibilitate, samp-ul este setat la"Windows 98/Windows Me", iar gta_sa LA "Windows XP (Service Pack 3)"

1 răspuns:
| userul7200 a răspuns:

Pentru a putea juca iti trebuie cea mai noua versiune care este 0.3.7 http://www.sa-mp.com/download.php