| Fear a întrebat:

Hello.am o intrebare ma puteti ajuta si pe mine cu bonusurile pe hammer mt2 is sura si nu ma prea stiu fiindca pana acum nu m-am mai jucat un metin ci doar BOI(Battle of the Immortals)

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

Vezi ca cel mai tare bonus il gasesti pe internet este un profesor de mate pensionar care preda on line si are 20.000 clienti, aia or sa ia ex tu o sa fluieri a paguba si dai foaia alba ca "jmekcerii" aia la bac anul acesta, citeste "prosti fara pereche si prosti facuti gramada"