| Ionucaaa a întrebat:

Hello! Cineva cu pagină Facebook mare şi care are nevoie de admina noua? O pagina de fete. Am multă experienta, am 11 ani şi scriu cu diacritice dack e cineva cel mai bun şi rapid răspuns primeşte FUNDA happy

6 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Te lauzi ca scrii cu diacritice, insa pare ca le pui doar unde iti amintesti.
De asemenea, cat de "multa experienta" poti avea la 11 ani?
Ti-am zis doar asa ca fapt divers.
PS: e daca* acolo, nu "dack"

| Ionucaaa explică (pentru LolaLollita):

MDA, se vede că tu dai aceste răspunsuri stupide ca să fi campionul zilei. Dacă te interesează, am fost admină la pagini + 10.000 de la 8 ani am facebook iar eu de când mă ştiu scriu doar cu diacritice aşa încât, scumpaa, nu te mai băga unde nu-ţi fierbe oala!

| LolaLollita a răspuns (pentru Ionucaaa):

Ce copil estihappy o seara frumoasalaughing

| Ionucaaa explică (pentru LolaLollita):

Da drăguţaaa sunt un copil, am 11 ani, dar vreau să te întreb, dacă tu eşti adultă la vârstă, eşti adultă şi la creieraş? Că mie nu-mi prea pari!

| LolaLollita a răspuns (pentru Ionucaaa):

Daca-mi puneam mintea cu tine as fi comentat la ce ai raspuns, dar nu o fac. Nu meriti, din pacate. Atat am avut de zishappy

| Ionucaaa explică (pentru LolaLollita):

Oh, vai, nu merit. O.K., merci că m-ai înştiinţat, uite, ţi-aş oferi şi funda pe acest răspuns extraordinar care mi-a schimbat viaţa! Şi ştii ceva, dacă "nu ţi-ai pus mintea cu mine" at. de ce ai mai comentat la întrebare? Nu puteai să găseşti o întrebare mai bună la care să comentezi cu "răspunsurile tale extraordinare"? Să-ţi iroseşti "isteţimea" pe o întrebare ca a mea. Vaii, cum de-ai îndrăznit?