| DamianTPU a întrebat:

Hello. Cineva mi-a spart contul de steam, a schimbat email-ul, parola, numarul de telefon si acum nu mai stiu ce sa fac ca sa il recuperez.
Va rog. Orice m-ar ajuta. Tutoriale. Vorbe. Orice. Sa fie urgent crying(
Cer seriozitate.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Dugalle a răspuns:

Fa-ti cont de steam si adreseaza-te supportului lor sau relatiei cu clientii mai pe romaneste.

Spune-le problema si vezi ce iti zic aia.

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

N-avea cum sa iti schimbe email-ul! Da-i la recover, bagi adresa ta de email, iti trimite mail si gata.