| BMDoubleV a întrebat:

Hello! happy
Imi poate spune cineva ce se intampla cu CONQUIZTADOR?
Nu am mai jucat de un an, si, desi imi amintesc contul perfect, nu ma mai pot conecta pe el. De asemenea, am incercat sa fac alt cont si nu primesc mail-ul. Am facut contul de 2 zile si nici pana acum nu am primit mail cu parola. Stie cineva ce are? Mai functioneaza?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Eu mi-am facut contul in iulie si tot n-am primit mail cu parola. Problema e ca nu prea mai lucreaza nimeni la site.

| discovery33 a răspuns (pentru sublime89):

Conquiztadorul s-a schimbat total.Nu mai e conquiztador, e triviador, desi principiul e acelasi, regulile sunt altele.Cât despre contul făcut în iulie. uită de el.pentru că din luna februarie a acestui an nu -sau mai făcut conturi noi, cu late cuvintedegeaba incercai, totul era inutil.Acum se pot face şi conturi noi, fără probleme.

| discovery33 a răspuns:

Conquiztador-ul s-a schimbat in triviador, iar dacă un cont vechi nu mai merge, se poate creea altul nou, fără posibilitatea de a vorbi pe chat până la un anumit nivel.Baftă