| SmokyName a întrebat:

Hello happy Scz ca va deranjez, dar, am o intrebare :p, de unde pot sa Downloadez Hair pentru Sims 3? Daca puteti da un raspuns, facetil cat mai repede! Thx :*

1 răspuns:
| Jeff4Ever4Me1Lov3You a răspuns:

Buna.In primul-l rand nu ne deranjezi.:p.Si in al doilea rand uite aici un link : http://www.xmsims.com/sims3/ehtm/main/index.html. Sper sati mearga! Acele moduri le Dezarchivezi si intri la : My Documents>Ea Sports>SIMS 2>Downloads.
Te rog trimite-mi un mesaj si mie cu link-ul de unde ai descarcat THE SIMS 3.Please!?