| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU, am o intrebare:
Am vazut pe yt...in zoo tycoon 2 multi au elevated patch si celelalte lucruri "deblocate" sa zic asa, de unde le-au luat, exista packuri pentru chestiile alea..sau e o alta versiune sau ultimate collection dar tin sa precizez ca nu avea cum deoarece nu era nici marine mania nici adventure africa nici dino pack nici unul....deci cum as putea sa le am si eu sa zic asa sa pui mai multe obiecte.

2 răspunsuri:
| H0p3r a răspuns:

Sau de unde pot sa iau divers patchuri - packs`uri pentru obiecte si tot felul`...+ link de download - [ funda ]

| H0p3r a răspuns:

Sau este jocul cumparat? dar nu cred [ uitati, nu neaparat elevated patch dar mai multe pietre, copaci, animale, pe net nu prea gasesc :| am cautat ceva timp] https://www.google.ro/......ps?/search cam asa ceva as vrea, mai multe "obiecte"