| BellaMarie a întrebat:

Helloz TPU! Este vorba despre Sims 3.Asa deci m-am recasatorit(mi-a murit sotzu a luat foclaughing ) Si trebuia sa impartzim familiile adica daca vroiam sa iau eu copii de la familia cealalta sa locuiasca cu mine sau daca vreau sa dau eu in cealalta familie si eu ca o desteapta am adaugat copii mei in familia cealalta vreau sa ii recuperez! PS:Sunt 2 care i-am dat. II vreau inapoicrying. Funda+VOT!

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
pai...nu ii mai poti lua inapoi
doar daca nu ai salvat jocul
sau...adopti un copil si il cuplezi cu unul dintre copii, ii casatoresti si dupa daca mai tin eu bine minte iti da sa ii muti din casa lor si tu ii alegi inapoi si ii muti
bye