| amoshot7 a întrebat:

Help! Am jocul Test Drive Unlimited 2 cand dau play imi zice Manual Activation si mai jos sunt niste casute prima e cu Unlock
Requestcode: BJ9GQ-82QQW-JEC32-5JJQZ-JFETV-UKVCF-CWPGT-356F2-JN92 dupa aia scrie Unlock Code si apoi Serial! Help dati-mi un Unlock Code plz plz plz!

Răspuns Câştigător
| tony98 a răspuns:

Stiu chestia asta mi-a dat-o si mie si nu am stiut sa rezolv.Iti dau un sfat nu te apuca de tdu 2 ca nu e bun de nimic. Uite un rezumat al jocului in romana : http://www3.tvr.ro/zonait/2011/04/test-drive-unlimited-2-review/