| TequilaAdam a întrebat:

HELP!
Cand am instalat Gta San Andreas,si cand vreau sa il deschid, imi zice :
--------------------------------------------------------
gta_sa.exe has stopped working
Windows can check online for a solution tot he problem.
>-Check online for a solution and close the program.
>-Close the program
-------------------------------------------------------- -
CE TREBUIE SA FAC?! HELP! DAU FUNDA.

5 răspunsuri:
| 87aspire a răspuns:

Iti pot da eu gta san andreas fara sa-l instalezi sau asa ceva daca esti interesant da-mi un mesaj in privat

| TequilaAdam explică (pentru 87aspire):

Nu iti pot trimite mesaj...

| 87aspire a răspuns (pentru TequilaAdam):

Da-mi te rog un id de mess

| TequilaAdam explică (pentru 87aspire):

M_ghioca@yahoo.com

| SM0KEMENTAL a răspuns:

Se poate sa fie o problema de crack. Uite un crack bun: http://www.mediafire.com/download/2xl5k4j1c8q3mw7/gta_sa.exe
Iar daca nu merge, daca ai Windows 7 Click dreapta pe crack si ''Run as administrator''. Crack-ul il bagi in folderul cu GTA San Andreas.