| AdyLupul a întrebat:

HELP! Imi da black screen la Crossfire..adica mai detaliat : intru in joc si imi apare totul ok,bag contul si parola,aleg serverele,dau sa intru in meci, totu' ok si dupa ce se incarca..intru in meci dar apare ecranul negru..vad mapa,vad chatul, vad player names dar nu vad nic altceva decat ecran negru ( ca in poza : ). Ce sa fac?
P.S. Tin sa mentionez ca am reinstalat windows-ul (xp sp3) pe laptop si merge ok..are totul ok drivere tot..Inainte mergea jocul perfect dupa reinstalare nu stiu ce a patit! AJUTOR!

1 răspuns:
| mZque a răspuns:

Trebuie doar sa astepti jocul atc e in loading