| Silwian a întrebat:

Help! Laptopul meu nu mai vede nici o rețea nici pe a mea! Nu-l mai pot conecta la wi fi!

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cred ca te va ajuta aceste link. Ai aici mai multe posibile probleme mentionate.

https://www.depanarelaptop.ro/......poti-face/

| CorteXx a răspuns:

S-ar putea sa se fi dus placa de retea. Incearca sa reinstalezi windows ul si vezi daca face la fel. Vezi ca uneori trebuie sa îi descarci si driver pentru wi fi. Iti recomand driver booster 8 sau 9.In caz ca tot nu merge, fugi cu el la un gsm sa vezi ce are.

| Silwian explică (pentru CorteXx):

Salut mulțumesc pentru sfaturi! Ce Windows îmi recomanzi? În prezent am 10. ce zici sa instalez 11?

| CorteXx a răspuns (pentru Silwian):

Scuze pentru intarziere!
Daca duce pc-ul 11, baga 11.
Din ce am vazut eu 11 le mananca cam mult. Dar daca ai pc potent nu ar trebui sa fie o problema.