| XxVladyxX a întrebat:

Help Me! Sonorul de la calculator nu mai merge! Bine, merge putin cand ma apropii de boxa dar din ce in ce mai putin! Placa de sunet nu s-a ars dar va rog sa nu-mi spuneti sa dezinstalez si instalez din nou driver-ul ca nu stiu.Am incercat sa urmaresc un tutorial dar din nou,nu merge sonorul! Ce pot sa fac? Va rog sa-mi spuneti un mod mai usor de a merge mai tare~Multumesc frumos! Si daca am gresit categoria, imi cer mii de scuze, nu o sa se mai repete!

5 răspunsuri:
| andreicns5 a răspuns:

Ai caine daca tia roso trebuie sa te uiti daca aroso cainele chiar unde ie roasa taie cablu te descurci asa mi s-a intamplat si mie

| XxVladyxX explică (pentru andreicns5):

Eu nu mai am caine de 7 ani!

| 7Roby7 a răspuns:

Probabil e dat sonorul incet de la calculator, il poti schimba jos pe menubar, acolo unde te pune sa alegi limba, genul de tastatura, etc.Langa ora si data zilei e un buton, un fel de antena, de boxa, apesi pe ea si dai sonorul(la maxim sau cum vrei)
Poate e stricat inauntru boxei inauntru componentelor si atunci ar trebui sa cumperi alte boxe.
Si daca nu e nici una dintre acestea atunci singurul lucru e sa reinstalezi driver-ul...
Sper ca ti-am fost de folos. happy

| XxVladyxX explică (pentru 7Roby7):

Nu stiu sa-l instalez!

| Pietonu a răspuns:

Poate s-au stricat boxele ori nu e conectata mufa de la boxe