| SerhanulSo a întrebat:

Hey acum 2 ani mi-am cumparat un laptop etc...
Dar in momentul de fata nu stiu ce sa ma joc pe el inainte imi mergea minecraft foarte bine acum imi merge cu graficile foarte low si fara animatii procesorul meu e de 1.0 Ghz din pacate

3 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Pai este de la procesor...incearca sa il duci la cineva care le are cu laptop-uri si zi sa ti-l curete de praf si chestii.incearca sa iti iei optifine

| hkkshddd a răspuns:

Nu cred ca mai merita in ziua de azi sa te stresezi cu repararea unui laptop cu 1.0 ghz.
Cumparati unul nou de la orice magazin ca laptopuri pana in 1500 lei sau mai putin au i3, daca cumperi un laptop cu i3-4005u deja nu mai ai probleme are 1, 7 ghz si are 4 nuclee din cate stiu.

Dar ca sa iti raspund la intrebare cred ca cel mai bun joc ar fi cs 1.6
half life 1
team fortress 1
halo 1

| SerhanulSo explică (pentru hkkshddd):

In getmania nu gasestii laptopiri atat de ieftine cu banii pentru un nou laptop pot sa-mi iau Nintendo switch dar mersii pentru raspuns o sa incerc jocurile pe care mi leai lasat mai jos