| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am antivirus McAfee si eu vreau sa imi descarc un joc, joc care are virusi. Pot sa il descarc fara nici o problema dar atunci cand trebuie sa deschid jocul imi apare o eroare care imi spune ca nu pot deschide aceasta aplicatie pentru ca antivirusul nu ii permite. Ce pot face ca sa pot juca jocul respectiv? Multumesc anticipat! Funda si vot!

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Dezactivează temporar antivirusul (dar de ce ai vrea să descarci ceva cu viruși? asta ai spus)

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Sau să descarci jocul din altă parte fără viruşi.

| raresbarbier a răspuns:

Sa opresti antivirus-ul