| CosminIonuț98 a întrebat:

Hey,am gta 4 si episodes from liberty city dar cand intru in el nu-mi apare meniul unde pot selecta gta-ul pe ca vreau sa-l joc ci pot doar intra in gta 4, cum pot face sa-mi apara acel meniu pentru ca vreau sa joc episodes from...?

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Daca sunt pe un singur disc, cel mai probabil trebuie sa termini mai intai 4 pentru ca episodes from...e continuarea

| CosminIonuț98 explică (pentru AlexL28):

Am deja jocul terminat.

| AlexL28 a răspuns:

Atunci vezi unde ti sa instalat jocul daca nu ai vreun launcher separat pentru episodes, daca nu atunci nu stiu, imi pare rau happy