| ღKimKimmyღ a întrebat:

Hey! Am niste... uhm... probleme cu internetul. Uneori, cand dau cilck-uri (majoritatea sunt site-uri care nu au `reclame` prin colturi...) imi apar tot felul de rahaturi de jocuri etc. Si chiar si la facebook. Apropop de facebook, merge oribil. Am o pagina (aceasta parte este pentru cei care au pagina pe facebook) si ii dau sa intru pe ea, dar nu merge. Trebuie sa inchid fereastra de cateva ori, si dupa sa dau zeci de click-uri. Please help, dau funda! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Ygreek a răspuns:

Intra in fisiurul Hosts (banuesc ca sti de el) si adauga in lista lui si http://pgl.yoyo.org/as/serverlist.php?showintro=0; hostformat=hosts, daca si asa iti mai apare, nu ramane decat sa-o completezi manual si nu naviga cu multe toolbar-i deschise (mai degraba deloc)

| Ygreek a răspuns (pentru Ygreek):

Fisierul Hosts se afla in "c:\windows\system32\drivers\etc\" iar daca nu-l poti edita intra la propertis-security-user editeazal difand in full control.