| ClaudiuuPaul a întrebat:

Hey. Am o mica problema. Am dat pe internet peste un negativ de la o melodie pe care as dori foarte mult sa-l scot, doar ca nu exista optiunea de download. Stiti ceva program prin care as putea scoate sunetul fara optiunea asta?

Nu stiu daca intelegeti sigur la ce ma refer happy

5 răspunsuri:
| xForSpeedx a răspuns:

Stiu exact la ce te referi dar... spune-mi negativul de la ce melodie vrei ca-ti dau eu site-ul de downloadarewinking

| ClaudiuuPaul explică (pentru xForSpeedx):

Negativul de la Dj Project - Hotel.

| xForSpeedx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iI15fVmy4HQ

Si cand vrei sa canti undeva ii dai play pe laptop sau pe calculator;)

Funda :)

| ClaudiuuPaul explică (pentru xForSpeedx):

Negativul asta are 28 de secunde si nu e cel mai ok. Eu dadusem de : http://dms.gsp.ro/......tr-zu.mp3. Pe asta voiam sa-l scot cumva :D. Daca imi poti spune cum

| xForSpeedx a răspuns:

Fisierul ala nu exista eroare 404 nu exista fisieru laughing