| Kydie a întrebat:

Hey! Am o problema prin care foarte multi trec in legatura cu SKYPE...La ultima versiune eu primesc eroarea KERNEL.32 dll parca si mno. M-am interesat si imi zicea sa bag o versiune mai veche. bineinteles am bagat-o dar imi merge ff laguit...Ma puteti ajuta intr-un fel sa rezolv problema? WINDOWS XP

Răspuns Câştigător
| escapegoatxd a răspuns:

Am patit asta chiar acum 3 zile happy, trebuie sa-ti faci update la windows xp, pun pariu ca tu ai Windows SP2, din el trebuie' sa faci SP3. Cred ca iti apare in colt la ecran unde e ceasul' mereu 1 ecran care zice Windows Updates dai click acolo si iti va instala Windows SP3, dar o sa dureze ceve. Bafta!