| CatalinAlexandru28 a întrebat:

HEY! am o problema si acea proglema este :am avut google chrome apoi mi l-am dezinstalat si mi-am bagat un alt browser OPERA apoi opera nu mi-a mai placut si cand mi-am descarcat google chrome din nou + instalare, cand sa-l deschid, nu se incarca la sageata nimic si nici nu se deschidea nimic. Ajutati-ma!
FUNDA plzz!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar browserul se deschide? De unde l-ai descarcat? Da-mi detalii! De ce nu folosesti Mozilla?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| CatalinAlexandru28 explică (pentru neluL):

Browserul nu se deschide si l-am descarat de pe site-ul google chrome care e in romana.Si daca descarc mozila si il instalez cand sa-l deschid imi da erorr

| neluL a răspuns (pentru CatalinAlexandru28):

Ce scrie in eroare?