| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am si eu o nelamurire legata de CS GO.
Am urmatoarele componente:
Placa video - Nvidia 9400 GT
Procesor - Intel core 2 duo E7600
Ram - 2 GB
Ideea e ca imi mergea mai bine la inceput..Imi mergea pe medium cu aceeasi rezolutie in 40-50 de fps.Acum..merge greu si pe low. Daca mai adaug 2 gb ram credeti ca o sa vad vreo diferenta?

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Curata cu un program gen ccleaner, scaneaza cu antivirusul, intra la control panel alegi large si cauta power options si click pe performance, inainte de asta intra si la msconfig boot si mai jos advanced options click si la number of processor bifezi casuta si ai 2 nuclee apply restart