| Clwu_Claudia_1999 a întrebat:

Hey..as vrea sa fac o chestie legata de mt. vreau sa donez euro.dar nu vreau sa afle parintii..si vreau a va intreb daca merge sa dau sms daca nu am minute la ei laughing si sa fac cost suplimentar 20 euro..si pe urma sa-mi schimb cartela!
Sau nush..pe pc sa fac cumva bani si sa ii donez direct la mt? am nevoie de voi si de sfaturii.straight face

2 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Merge prin sms ii dai la moneda care se invarte____obtine monede dragon____ plata prin sms____ si iti da un cod care il trimiti prin sms.

| Leonte_Oti_1997 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/oty39
Este un joc care simuleaza economia reala, poti fi militar, membru al guvernului, iti poti deschide o firma si sa castigi bani etc.
Partea cea mai buna este ca poti converti banii virtuali (din joc) in bani reali si mai exact 50Ron din joc inseamna 1 Eur in realitate.
Banii pe care ii poti castiga din prima cand te inregistrezi sunt :
-10Ron pe fiecare lupta (poti lupta o data la 10 min)(0. 2Eur);
-50Ron pe fiecare referal o data pe zi (EX: ai 10 referali primesti in fiecare zi 50X10=500RON)(ceea ce inseamna 1EUR pe zi pe fiecare referal);
-poti munci la firme intemeiate de alti jucatori, se plateste cam 5RON pe ora ( de specificat ca nu trebuie sa stai 8 ore si sa astepti, ai dat munca 8 ore primesti banii si poti face orice in joc in timpul ala, deci pe tine nu te deranjeaza sa muncesti ) (poti munci 1 data pe zi);
-daca muncesti in fiecare zi timp de 7 zile consecutiv primesti bonus 3000RON ( da 3000 nu am gresit numarul ) ceea ce inseamna 60EUR.
Apoi de preferat este sa investesti banii aceea i joc pentru a castiga mai mult (o firma, o casa etc. )
Poti sa iti cumperi si case si sa inchiriezi casa altora contra cost.
Fiecare este sclavul cuiva (referal) ceea ce inseamna ca trebuie sa platesti 10% din ce muncesti stapanului(se aplica doar la munca nu si la lupte).
Puteti vedea si dupa ce va inregistrati pe pagina principala ultimele sume retrase. Si puteti observa sume de 50 - 100 -150 EUR deci eu zic ca e fain. link-ul de inscriere este asta http://www.marketglory.com/strategygame/oty39 Succes!