| Aposore a întrebat:

Hey! Buna, am un laptop Compaq de vreo 3 ani si am schimbat pana acuma vreo 2 windowsuri,si ieri am schimbat inca un windows pentru ca avea multi virusi si probleme,dar acumm cand vreau sa intru pe Gta san andreas nu-mi apare nimic,cand vreau sa intru pe gta vice city zice "Gta VC cannot find enough avalabile video memory,si nu pot sa ma joc nici un joc cu grafica mare,si daca e vorba de placa video cum putea sa se strice asa deodata doar am mai schimbat windows,n-am instalat ceva sau..., Va rog frumos ajutati-ma!

1 răspuns:
| maxbaietas a răspuns:

Pai nu conteaza daca schimbi windows placa video este veche ar trebui sa o schimbi...