| anonim_4396 a întrebat:

Hey, Buna....De ce atunci cand incerc sa intru pe contul pe de Yahoo, desi introduc adresa de mail si parola corect, imi apare o fereastra in genu':"Confirmaţi-vă identitatea: Răspundeţi la întrebarea de securitate".
Contul a fost facut cu mult timp in urma si nu mai stiu raspunsul intrebarii...Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| DejaVuDoc a răspuns:

Habar nu am, in principal vor sa iti verifice identitatea, se considera ca daca nu ai mai accesat de mult timp poate nu esti tu, si e nevoie de confirmare in acest caz, confirmarea se face cu intrebarile pe care tu le.ai pus, daca nu mai stii creeaza altul nou ca nu cred ca mai poti sa intri pe el "prea curand"

2 răspunsuri:
| DejaVuDoc a răspuns:

Nimic, daca nu iti amintesti intrebarile, creeaza altul nou

| JustMeAndMyWorld a răspuns (pentru DejaVuDoc):

Da de ce imi apare chestia aia cu intrebarea?

| DejaVuDoc a răspuns (pentru JustMeAndMyWorld):

Habar nu am, in principal vor sa iti verifice identitatea, se considera ca daca nu ai mai accesat de mult timp poate nu esti tu, si e nevoie de confirmare in acest caz, confirmarea se face cu intrebarile pe care tu le.ai pus, daca nu mai stii creeaza altul nou ca nu cred ca mai poti sa intri pe el "prea curand"