| Robu_Alexia_1995 a întrebat:

Hey,buna TPU am o problema la un joc pe Facebook si e mai mult pentru. fete jocul se numeste Disney City Girl si am vrea sa imi iau un apartament nou si consta 50.000 si am nevoie de 20 de chei si as vrea sa dowanload hack si nu stiu cum as putea sa stiu?

6 răspunsuri:
| Robu_Alexia_1995 explică:

Si am vrea sa il download hack-ul care imi da bani gri sau diamante sau dinalea auri! Pe ce site as putea intra pentru a downlanda hack-ul? Te rog fundita+vot+va pun ca raspuns castigator!

| LauraKaulitz a răspuns:

Mai bine mergi la munca si astepti sa faci toti banii happy. Sa ai rabdare. Ca apartamentul tot acolo ramane. Nu e editie limitata. In 3 - 4 zile o sa faci toti banii daca mergi la munca laughing. Iti garantez :p

| Robu_Alexia_1995 explică (pentru LauraKaulitz):

Dar vreau si chei cum se fac ca nu shiu crying sad.Si tu joci Disney City Girl? Cum as putea sa fac mai multe chei?

| Csiki_Ioana_1990 a răspuns (pentru LauraKaulitz):

Hai nu zau?

| Robu_Alexia_1995 explică (pentru Csiki_Ioana_1990):

Ce ai tu nu tie bine! Daca comentezi aiurea mai bine nu comenta ca se vede ca esti cam dusa cu capu'

| Pap_Dan_2000 a răspuns:

Buna,te rog sa-mi scrii si mie cum se face hack la city girl life.