| alexalex234 a întrebat:

Hey! Ce jocuri sunt recomandate pentru o placa video Nvidia geforce 6150se 430 nforce?

Răspuns Câştigător
| Kaennox a răspuns:

In pricnipiu jocuri care sunt mai vechi de 2008. Cu toate ca The Sims 3/4 ar trebuia sa mearga. Ca si fi sigur intra pe Game-Debate, fa-ti un cont si pune componentele tale la profil. Apoi cauta orice joc si verifica daca vor rula bine pe configuratia ta. Iti vei da seama si singur(daca nu te descurci, poti intreba tot aici)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri din 2010 in jos.