| nicusor123 a întrebat:

Hey cine se joaca roblox? imi puteti spune si mie cum sa ma las jos adica pe vine? si as vrea sa stiu cum sa controlez tancurile,avioanele, elicopterele.

Răspuns Câştigător
| IonutRoGame a răspuns:

Nu poti sa te lasi jos doar daca ai in bara SIT. la tancuri arioane elicoptere... le pornesti ori pe Y sau pe X si le conduci din sageti ca sa le opresti apesi tot pe Y sau X. Funda? big grin

| nicusor123 explică (pentru IonutRoGame):

Care e bara sit?

| IonutRoGame a răspuns (pentru nicusor123):

Trebuie sa ai in bara ceva de ex : 1. si la el sa scrie sit

4 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Depinde ce joc te joci pe roblox. (Sunt vreo 2000 gen militar).

| Whitecore a răspuns:

Sau...te duci pe scaun si se aseaza singur pe el si nu te mai cplici atat cu alea...