| Denisa60 a întrebat:

Hey, cum pot trimite haine(prin cadou) deja cumparate si cum trimit cadouri pe care le cumpar eu, in Ourworld

1 răspuns:
| Justdreams a răspuns:

Poi haine deja cumparate nu poti,iar pentru a trimite hainele pe ca le cumperi tu intrii in cont-ul tau (prietenul carui vrei sa-i daruiesti hainele trebuie sa fie on-line si sa il ai in lista) dai pe prietenul respectiv (il gasesti il partea stanga jos la prietenii on-line),dai clic pe numele lui/ei,apoi clic pe Gift(din partea stanga jos), clic pe go to shop, dai la clothing si alegi ce haine vreiwinking bafta... funda? please:*