| IAmTheLegendary a întrebat:

Hey! :)
Daca ati putea va rog sa va uitati la aceste 2 Videouri.Care le-am facut pe YouTube si sa imi spuneti ce e prost, si ce e bine! PS:Am laptop

Link 1 :http://www.youtube.com/watch?v=OcgQljb7bXU

Link 2 :http://www.youtube.com/watch?v=0-AkhnxiyQ4

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce e prost? Daca nu palavragea-i acolo era mult mai bine! NU intereseaza pe nimeni ce zici tu acolo... laughing)))

| KodrutZ a răspuns:

Ce e bine? Ce ar putea fi bine?

| William a răspuns (pentru lpavel):

Ba, intai invata sa scrii si dupa aia sa ii critici pe altii. Cat despre cele doua gameplay-uri... ce sa mai zic? Jocul e de vina nu faptul ca vorbesti tu. Incearca niste jocuri mai noi. De preferat ar fi sa faci tutoriale pentru mmorpg-uri ca alea au mare cautare. De exemplu pentru Forsaken World. Sunt mii de jucatori acolo iar jocul este incredibil de complicat pentru incepatori. Trebuie sa joci un an ca sa intelegi ce si cum (sau daca ai pe cineva care sa iti spuna ar dura mai putin). Oricum ai o groaza de chestii la acel joc de care foarte multi ar fi interesati. Daca nu iti place FW poti incerca si alte jocuri dar nu te apuca sa faci tutoriale despre mai multe jocuri ca le incurci. Inca ceva, dupa voce nu pari a fi fata. Mult succes.

| IAmTheLegendary explică (pentru William):

Dupa voce spui ca sunt baiat.Dar sunt fata. happy