| AnotherSmile a întrebat:

Hey.Daca mi-am facut deja un cont facebook cu un nume si vreau sa-mi schimb numele am aceasta optiune? de ex:daca am numele ioana(la nimereala),pot sa mi.l schimb in andreea(la nimereala)? si daca da, cum? multumeschappy

1 răspuns:
| EmMoO a răspuns:

Hey sigur ca potilaughinglaughing...cand intri pe fb dai pe profilul tau..si acolo stii unde scire profilul tau...cauta prieteni acasa si e si o sageata si dai pe ea.dai clik pe setarile contului si-ti apare
1.nume...blablabla mno si dai la nume si iti apare sal editezi. sper ca te-am ajutat cu ceva:*:*te pup ceaw:*