| anonim_4396 a întrebat:

Hey, de ce nu pot afla la varadepoveste.ro daca am castigat un premiu sau nu, am introdus codul de sub capac, numarul de telefon si adresa mea de e-mail si apoi am bifat alea doua casute si imi spune ca "Campul undefinednu este completat" si nu pot afla daca am castigat un premiu dau funda.

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Pentru ca e doar un alt concurs ca toate celelalte in care numai cei care l-au organizat castiga

| Xenoverse a răspuns (pentru Samariteanul):

De azi a inceput un nou concurs la berea timisoreana si am introdus codul de sub capac si toate campurile si nu pot afla daca am castigat sau nu premiul.