| XD_Danny_2000_CaPk a întrebat:

Hey...De curand mi-am insatalat windowsul la laptop(Windows 7 Ultimate) la un laptop Asus X553M...Problema e ca nu stiu ce drivere trebuie sa instalez, deocamdata am instalat pe cel de wireless!

Răspuns Câştigător
| Niță_Daniel_2000_x0m4 a răspuns:

Descarca 3dp net. este un program care iti gaseste driverele automat. tu trebuie doar sa dai click pe ele, sa le descarci si sa le instalezi. apropo, x553m o sa mearga mai bine pe windows 8.1 (preferabil pro, depinde ce versiune vrei acum)

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Le iei de pe net laughing Greu al dracu...

| XD_Danny_2000_CaPk explică (pentru Clorox):

Normal ca le iau de pe net dar care sunt cele mai importante?

| Clorox a răspuns (pentru XD_Danny_2000_CaPk):

Ia-ti driver booster! Toate sunt importante!

| SilviaDulcik a răspuns:

Daca ai ajuns aici https://www.asus.com/Notebooks/X553MA/HelpDesk_Download/
ai observat si tu ca nu este Windows 7, doar daca nu cumva e la "Others".
Eu iti recomand din toata inima sa uiti de Windows 7 si sa treci la Windows 10.
Nu iti mai complica viata de pomana.
Windows 10 instaleaza singur tot ce ai nevoie, dupa care poti sa dezinstalezi driverul video si sa il pui pe ultimul si gata.

| Adrian926a a răspuns:

E foarte simplu nu trebuie sa te chinui sa descarci nimic, tot ce trebuie sa faci e sa dai click la start si sa cauti "windows update", apoi sa dai check for update iar windowsul va cauta driverele si le va instala singur foarte sigur si e cea mai recomandata metoda