| MiiMiilee a întrebat:

Hey guys. Am nevoie de puţin ajutor. Caut un program de editat poze, să scriu pe poze. Am nevoie urgent, căci mâine trebuie să-i trimit la profa de informatică un proiect. Vă mulţumesc, ofer FUNDĂ.

3 răspunsuri:
| SKuLL909 a răspuns:

Photoshop CS5 sau CS6, cele mai bune si mai usoare de folosit, si cele mai cunoscute, de asta m-a mira intrebarea ta. Daca nu gasesti uite link-ul http://www.adobe.com/support/downloads/thankyou.jsp?ftpID=5067&fileID=4710
Vezi ca e direct download de la CS5
Spec ca te-am ajutat

| MiiMiilee explică (pentru SKuLL909):

ştiu că e folosit, caut ceva online.