| KeepBreathing a întrebat:

Hey! Imi poate spune cineva cum folosesc E-ul lui Teemo. Am jucat o data cu el si am vazut ca nu mi se activeaza E-ul.

4 răspunsuri:
| Sheriarty a răspuns:

Pentru ca E-ul este o pasiva, deci este constant activat. Da un damage bonus la inamici, asa ca nu se observa vreo schimbare.

| KeepBreathing explică (pentru Sheriarty):

Dar cand apas pe E îmi scrie "aceasta abilitate nu este disponibila momentan" (sau ceva de genul acesta)

| Sheriarty a răspuns (pentru KeepBreathing):

Pai da, pentru că este deja activată. Ea funcţionează mereu. Dă un damage bonus comparativ cu alţi campioni.

| KeepBreathing explică (pentru Sheriarty):

Oh, mersi mult! Acum am inteles