| Opris_Eduard_2002 a întrebat:

Hey! Imi puteti spune un joc potrivit pentru PC-ul meu[12 GB RAM, NVIDIA GeForce 820m, i5-5200U CPU @ 2. 20GHz, Windows 10 x64bit sistemul de operare si 1TB meorie interna, laptop HP cu dedector de amprenta pentru logarea mai rapida in windows(profilul respectiv) fara parola]? Multumesc pentru orice raspuns acordat de catre dumneavoastra!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 TB HDD, ai vrut sa spui.
Poti sa joci orice joc dar nu stiu si setarile pentru fiecare in parte, le testezi tu si vezi singur.
Incearca GTA V prima data.

| UserulAnonim a răspuns:

Battlefield
Forza Horizon

| hkkshddd a răspuns:

Gta V poate rula dar numai la low si vei avea momente in care vei avea chiar 10 fps.
Cs go ar rula excelent
Cauta in seria call of duty sau in seria battlefield un joc pe care il vrei, pentru ca poti juca manoritatea jocurilor din aceste 2 serii.
(battlefield 3 ti-ar merge destul de ok iar la call of duty parerea mea este ca poti juca call of duty black ops 1 si 2, si de la call of duty 4: modern warfare pana la call of duty modern warfare 3)
Team fortress 2 ti-ar merge super
Warframe si el ti-ar merge excelent
Killing floor 1 si 2
Left 4 dead si left 4 dead 2