| lllZendayalll a întrebat:

Hey, lume!
Cine stie niste jocuri beton pe facebook, adica sa aiba grafica misto? Nu am preferinte. Sa fie si pentru fete si pentru baieti. Funda raspunsul cel mai bun.winking

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Buna! Iti recomand ca urmatoarele jocuri sa nu le joci pe Facebook, chiar daca le poti juca si acolo, pentru ca vei avea lag mai mare decat daca le vei juca pe site-ul lor oficial. Vei avea nevoie de Unity Web Player ca sa le joci!
- Ballistic;
- Red Crucible 2;
- Uber Strike;
- Rush Team;
- BeGone;
- Freefall Tournament;
- Contract Wars.
Majoritatea le gasesti pe Kongregate.com, in afara de Uber Strike, pwe care il gasesti pe site-ul oficial (cauti pe Google uber strike si intri pe primul rezultat), si te poti conecta pe ambele site-uri cu contul de Facebook, sau iti poti face unul nou.