| alygiorgi a întrebat:

Hey, lume! Nu stiu cum sa va spun dar aztazi nu mai am putut sa intru pe mess.
Am scris id, parola si am dat "Sing In" si mi-a aparut "Messenger encountered a connection problem.Please the network connection and then click Try Again". Nici nu a stat s se incarce ca de obicei trebuia sa astept putin chiar daca mergea chiar daca nu.Si sunt sigura ca nu am gresit nici id nici parola. Mi-am facut si alt id dar de geaba.Eu am modem de la vodafone. Oare o fi de la el? Netu imi merge ca pot sa stau pe TPU sau orice alt site.
Plzzzz Spuneti-mi ce sa fac.Sau dc nu mai imi merge sa intru.

Funda!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

YAHOO MESSENGER la conectare imi da eroare:intra in
Start – Run – regsvr32 jscript.dll – OK
Start – Run – regsvr32 vbscript.dll – OK
bafta!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca ai gresit parola de 3 ori se blocheaza din motive de securitate, clic forgot your password\my password doesn't work\id-ul si codul\raspunzi la intrebarile de siguranta pe care le-ai dat\schimbi parola.

| bunny_6472 a răspuns:

Nu are nimic. asteapta cateva ore si mai traziu va merge. si mie mi s-a intamplat la fel da isi va reveni