| xKoRy a întrebat:

Hey! Pe metin2 earth am 2 caractere de 70 o samanca si o ninja pe care sa o pastrez vreau cat mai multe motive cel cu cele mai multe motive funda:*

Răspuns Câştigător
| BeCooL a răspuns:

Pastreaza samanca :
1: Daca bagi INT pe ea rupi orice oriunde oricand
2: Samanii sunt ai naibii in dueluri
3: alte 100 de motive
gata happy
destule? laughing
big grin

1 răspuns:
| bokorrobert1999 a răspuns:

Cea mai buna idee e sa le pastrezi pe amandoua e bine sa joci pe ninjoaica pentru ca are magiile mai tari + ca cea mai preiculoasa magie din tot metinu e ambuscada iar ninja pe lama sunt ff tari si samanca sa o pastrezi cand te cresti sai dai buff la contul mare fai buff la samanca la m si apoi la p si la crestere sau duel o sa fii ff tare bft