| Andreicosmin11 a întrebat:

Hey salut TPU am si eu 2 intrebari:
1.cum vi se par castile razer 7.1 chroma si ce placa de sunet imi recomandati pentru aceste casti?
2.cum vi se pare tastatura razer deathstalker chroma? credeti ca tastele cu cursa scurta sunt bune pentru gaming?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

1. Daca te referi la Kraken, ce sa faci cu placa de sunet daca ele se conecteaza prin USB? Gasesti alternative mai bune la banii astia, dai atat pe ele pentru logo.

2. Mie mi se pare incomoda, prefer tastaturile cu butoane normale, acum depinde de preferinte.

| Andreicosmin11 explică:

Si mi poti recomanda ceva in jurul pretului de 700 lei (tastatura+casti)