| ionutpetru22 a întrebat:

Hey salut TPU. de unde pot descarca tekkit sau technic pack fara cont si sa fie gratis.

4 răspunsuri:
| IIICrusadeRIII a răspuns:

Da-mi add pe skype Alex Gabriel Dirpes, sau pe facebook acelasi nume.

| ionutpetru22 explică (pentru IIICrusadeRIII):

Mess nu ai? Ionutpetru22@yahoo.com.Imi lesi un mesaj cu: la ce ora intri si sa vorbim. Eu stau toata ziua pe net acum depinde de tine cat timp ai.

| IIICrusadeRIII a răspuns (pentru ionutpetru22):

N-am mess eu voiam sa-ti zic ca am facut un server de minecraft unde o sa facem un Castle Siege, 2 echipe una apara castelu si alta il ataca. Daca vrei sa intri spune-mi aici.

| ionutpetru22 explică (pentru IIICrusadeRIII):

Nu vreau nici un server. Eu ti-am zis ca vreau un link cu tekkit.