| Rasfatata_Micutsa_1996 a întrebat:

Hey Salut! Va Rog sa imi spuneti de ce nu ma lasa sa instalez sims 3. Ajung la partea cu instalarea dupa ce bag codul acela iar dupa cateva secunde imi apare asta. Setup Needs the text disk. Please insert disk 1 that contains the file Caches/Sunset Valley. Objectcache. Imi scrie scrie Browse dau acolo il bag intr-un fisier din D. Iar dupa aceea imi scrie asta : Setup could not find a file on the specified path or disk. Please check that the proper disk id inserted or specify a new path! Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai daca ai cumparat jocul trebuie sa bagi CD-ul in calculator / laptop. Daca l-ai luat de pe net iti trebuie programul Daemon Tools cu care deschizi CD-urile. Descarca-l de pe site-ul lor ( doar scrii pe google Daemon Tools ) si dupa bagi imaginea.iso in acel program. Apoi o sa iti mearga. Sper ca te-am lamurit. Daca nu stii sa il faci cu Daemon Tools lasa-mi un mesaj. Funda? ^^

| carlyhalatz a răspuns:

Poate e discul zgariat

| Rasfatata_Micutsa_1996 explică:

Pai eu nu stiu daca l-am cumparat sau nu l-am luat de net. sper sa nu imi vina sa platesc o sa incerc azi cum ai spus tu dar as vrea sa imi explici mai bine te rog multumesc