| TheMiningSheep a întrebat:

Hey. Sunt Game Developer. Si... lucrez de ceva vreme la mai multe jocuri. Pana acum a fost bine, dar e greu sa castigi la nivelul si timpul in care lucrez eu. Am nevoie de o echipa. Daca e cineva care vrea sa faca jocuri, NU TREBUIE SA STIE PROGRAMMING, il pot invata. Daca sunteti in Ardeal, ar fi si mai bine, pentru daca trebuie sa ne intalnim candva e mai posibil...
Eu sunt din Baia Mare. (plz daca sunteti copii mici, nu scrieti)
So, daca vrea cineva sa faca parte dintr-o echipa... raspundeti aici.

4 răspunsuri:
| OnlyMeAndy a răspuns:

Salut TheMiningSheep,
Sunt interesant ceea ce spui tu, sunt un gamer destul de bun ( asa cum ma privesc eu fata de jocurile pe care le-am jucat ) nu, nu am mai facut asta pana acum, dar sunt dispus sa invat si sa formez o echipa cu oameni de seama. Nu sunt un copil mic, sunt din Bucuresti si am 20 de ani, daca vrei sa vorbim si sa colaboram astept un mesaj inapoi sau un add pe facebook - Danel Andrei sa discutam.

| TheMiningSheep explică (pentru OnlyMeAndy):

Fa-ti skype daca nu ai si scrie-mi pe SheepCraftingRecipe, am aceeasi poza pe care o am si aici.

| Nisipu a răspuns:

Salut,
Si eu sunt interesat de ceea ce spui tu. Nu am mai facut lucru asta dar chiar vreau sa invat. Sunt din Ardeal mai exact de langa Deva. Am 14 ani, nu ma pot numi copil mic avand buletinul in mana. Ma poti contacta pe steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198045305547

| TheMiningSheep explică (pentru Nisipu):

Fa-ti skype daca nu ai si scrie-mi pe SheepCraftingRecipe, am aceeasi poza pe care o am si aici...