| Mariuka23 a întrebat:

Hey T.PU! Am o intrebare legata de jocul Sims 3. Ma joc mai mereu pe laptop, am toate expansiunile. Totul mergea foarte bine pana acum cateva zile cand a inceput sa aiba niste reactii foarte ciudate. Am avut un glitch tare nasol, simsul meu era dezbracat si nu aparea in coltul ecranului, la familie. Dupa lungi cautari, am aflat ca el avea acelasi career outfit ca si cel de everyday. A trebuit sa ii inchid jobul si totul a mers bine. Am prostul obicei de a salva de multe ori jocul intr-o zi pentru a nu pierde progresul facut. Astazi, dupa ce am salvat jocul, am revenit si in jocul meu nu exista sunet, de niciun fel. Lucrul ciudat este ca inca se auzea muzica de la radio si un bazait de muste, masini care treceau... Sunetele de afara se auzeau incontinuu, chiar daca intram in menu mode. Am intrat la options, am facut cam tot ceea ce trebuia facut. Acum am sunet aproape la orice, in afara de vocea simsilor mei. Ceilalti simsi din oras au voce, ai mei nu. Este foarte ciudat si tocmai ce am salvat jocul din nou ca sa nu se mai intample. Ce as putea sa fac? Este foarte enervant sa nu poti sa auzi ceea ce spun simsii. Multumesc pentru rabdare si sper sa primesc un raspuns. Sims este jocul meu favorit! sad

4 răspunsuri:
| DamianTPU a răspuns:

Cred ca ai putea elimina mare parte din expansiuni si sa pastrezi doar alea la care tii tu foarte mult.
O sa vezi ca iti va merge.
Dar cum ai instalat toate expanisunile?
Sunt cumparate sau downloadate?

| Mariuka23 explică (pentru DamianTPU):

Sunt downloadate. Se poate sa fie o problema ca salvez prea des jocul?

| DamianTPU a răspuns (pentru Mariuka23):

Nu are legatura.
Poate este din cauza ca sunt downloadate, nu cumparate.
Si ca ai prea multe

| Mariuka23 explică (pentru DamianTPU):

S-a rezolvat pana la urma happy Oricum cred ca intreg spatiul unde aveam casa era glitchuit. Nici cutia postala nu mai mergea. Incep alt joc oricum big grin Multumesc pentru sfaturiwinking