| AvalohAlyn a întrebat:

Hey tocmai mi-am cumparat un laptop si vreau sa va intreb daca pe acest laptop imi va merge Fifa 2015 sau GTA IV?
Uitati aici laptopul:
http://www.altex.ro/......-2gb-linux

Si ce parere aveti despre acest laptop, in general? E cat de cat ok?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LePotato a răspuns:

Iti merge chiar si GTA V pe el

https://youtu.be/44Iy04ZDm7w

6 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Cu siguranta va merge si FIFA 16 pe medium, cu acest laptop.

| VibeTrix a răspuns:

Nu stiu, doar ca am si eu. e tare.

| AvalohAlyn explică (pentru VibeTrix):

Ai laptopul acesta?big grin

| VibeTrix a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da,cam asa ceva happy

| C0olmonkey a răspuns:

Da, o sa mearga 100% si destul de bine.
Cum am spus si in raspunsul precedent, o sa fie putin incetinit de RAM dar in rest o sa mearga ok.

| GAMENFS a răspuns:

Bun ca sa nu mai întrebi aici dacă îți rulează un joc intra pe când you run it și selectezi jocul și vezi ce iti zice P.S. Uita-te cu atenție nu baga în seama dacă scrie fail și va scrie fail pentru ca nu corespunde placa ta ca una din variante. Sper ca te am ajutat.