| RalukaRallu12 a întrebat:

Acum 3 zile intram pe youtube fara nici o problema. Folosesc o versiune mai veche Firefox. Acum 2 zile in loc sa imi apara YouTube-ul pe care il aveam imi apare ma pune sa dau "Inteleg riscurile" si imi apare o pagina alba Fara bara de cautare scrie YouTube sus (un scris gen Microsoft Word, nu Youtube-ul normal) in loc de vidoclipurile care apar de obicei cand deschizi YouTube-ul imi aparea o singura caseta neagra care deasupra are scris Acest Videoclip nu este disponibil. Am instalat firefox ultima vrsiune dupa ce am vazut ce se intampla si nimic. Calculatorul meu e formatat putin mai ciudat deci can il inchid se reseteaza (imi raman doar programele pe care le-a instalat cel care l-a formatat) am in schimb un fisier unde pot salva muzica poze jocuri (dar nu programe instalate pentru ca nu se salveaza). Ieri mergea YouTube-ul cu versiunea mea veche de internet. Azi cand m-am trezit, am aprins calculatorul si imi aparea la fel ca si acum 2 zile. Deci intrebarea este: de ce nu merge YouTube-ul la mine decat uneori?
PS: Am mai patit asta intai cu Yahoo-ul si nu ma lasa sa verific ce mesage am, si cu facebook-ul.
Funda!

5 răspunsuri:
| HeLeFTWz a răspuns:

Trebuie reinstalat windows-ul neaparat...

| RalukaRallu12 explică (pentru HeLeFTWz):

Dar de ce trebuie reinstalata?

| gaby023 a răspuns:

Aceasta este o problema din windows ti-as recomanda sa il reinstalezi.

| RalukaRallu12 explică (pentru gaby023):

Pff nu ma lasa parintii. fratele meu mai mic (3 ani) plange ca vrea la calculator si il mai lasa si pe el iar cand intra strica cam tot ce e pe acolo pe desktop si dezinstaleaza unele chestii. de-aia il si avem formatat asa. stiu cat de cat sa il formatez dar nu stiu cum sa il fac ca acum.

| gaby023 a răspuns (pentru RalukaRallu12):

Ai nevoie de cineva care stie sa se ocupe cu aceste treburi si sigur o sa iti mearga.