| Nixs a întrebat:

Acum cateva saptamani am descoperit jocul sweet flirt.Imi place mult, dar ma enerveaza ca am asa putine puncte de actiune.In fine. Vroiam sa va pun doua intrebari: 1.cum fac mai pulte puncte de actiune pe sweet flirt? (am vazut ca unii dintre voi stiu si alte metode in afara de a primi punctele alea zilnice, si de a invita si alte persoane...asa ca va rog ajutati-ma si pe mine.) si 2. Stiti niste jocuri gen sweet flirt? Adica cu anime-uri, EXACT CA SWEET FLIRT.intr-un fel..de iubire, mna... Multumesc mult de tot anticipat. Dau funda. (Si scuze daca am gresit categoria)

1 răspuns:
| irbis96 a răspuns:

1.Inafara de punctele zilnice nu prea mai e altceva. Exista jocurile pe care le gasesti in camera ta, in rest, ce sa zic, incearca sa te loghezi zilnic. In fiecare zi este aleasa o zodie care primeste un mic bonus happy
2.Mai stiu decat de Star Project. Daca vrei ceva gen dating cauta visual novels-nu cred ca gasesti vreunul tradus in romana insa sunt destul de faine si pe langa toate chestiile pe care le poti face fiecare are o poveste aparte happy (Always remember me, The flower shop, Spirited heart etc)