| inna13nov a întrebat:

Acum ceva timp am instalat sims 3 si a mers perfect dar acum imi zice "No game disc found. Please insert Sims 3 game disc before proceeding" Nu am folosit nici un cd pana acum pentru sims 3 straight face Ce as putea sa fac? straight face

1 răspuns:
| StefanBlack22 a răspuns:

Buna! Pai iti trebuie un crack ca sa-ti meargahappy. Probabil inainte il aveai instalat deja cu crack.(Crack`ul il gasesti pe facebook). Ca sa-ti mearga trebuie sa inlocuiesti alea 2 start`uri la sims. Baftaaa!happy (Fundita?):X